info

,,Coco De Mer”

W magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia, dzieci z oddziału przedszkolnego  wybrały się do fabryki czekolady  ,,Coco De Mer” mieszczącej się w Rzeszowie, na zimowe warsztaty. Najpierw dowiedziały się z czego dokładnie robi się czekoladę, następnie zadaniem każdego uczestnika wycieczki było zrobienie własnej tabliczki  czekolady, udekorowanie jej  i oczywiście zabranie jej do domu. Niespotykanym i zaskakującym zadaniem było wykonanie czekoladowego rysunku świątecznej choinki. W przerwach między warsztatami dzieci korzystały z placu zabaw. W wyśmienitych nastrojach wróciły do domów, bo przecież kakao poprawia humor.

Beata Bogdan-Perlik

(102 Czytań) Drukuj